PЯคĦΘVค Čś:Š ΘƒΐČΐคŁ ₣ΘЯŲM
Bine Ati Venit!!!
PЯคĦΘVค Čś:Š ΘƒΐČΐคŁ ₣ΘЯŲM
Bine Ati Venit!!!
PЯคĦΘVค Čś:Š ΘƒΐČΐคŁ ₣ΘЯŲM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PЯคĦΘVค Čś:Š ΘƒΐČΐคŁ ₣ΘЯŲM


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Radio Kiss FM
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ceas
GT Stats
Ultimele subiecte
» Ma prezint;))
Regulament Forum Icon_minitimeLun Sept 10, 2012 1:33 pm Scris de bLiNd22

» Barbatul si femeia
Regulament Forum Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 3:02 pm Scris de Neon

» Sa mi sa scuata banu
Regulament Forum Icon_minitimeMier Apr 27, 2011 10:08 am Scris de Multi Chat

» Prezinta-te!
Regulament Forum Icon_minitimeLun Apr 25, 2011 1:55 pm Scris de Multi Chat

» Cabron -N-ai fost acolo sa ma sti
Regulament Forum Icon_minitimeLun Apr 25, 2011 2:56 am Scris de Multi Chat

» Cum adaugam muzica?
Regulament Forum Icon_minitimeLun Apr 25, 2011 2:54 am Scris de Multi Chat

» Cupa Romaniei Timisoreana 2011
Regulament Forum Icon_minitimeLun Apr 25, 2011 2:50 am Scris de Multi Chat

» Clasament Liga 1 25.04.2011
Regulament Forum Icon_minitimeLun Apr 25, 2011 2:44 am Scris de Multi Chat

» Sportul meu favorit
Regulament Forum Icon_minitimeLun Apr 25, 2011 2:39 am Scris de Multi Chat

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Regulament Forum

In jos 
AutorMesaj
Multi Chat
»Administrator«
»Administrator«
Multi Chat


Bara Warn : Regulament Forum Warn117
Mesaje : 96
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 29
Localizare : Filipestii de Padure/Prahova

Regulament Forum Empty
MesajSubiect: Regulament Forum   Regulament Forum Icon_minitimeMier Oct 20, 2010 9:38 am

Reguli Generale::
1. Ca si membru ai acces nelimitat la functiile forumului, doar daca respecti acest regulament.
2. Ca si membru iti asumi raspunderea pentru ceea ce scrii pe forum dar si pentru actiunile tale in aceasta comunitate.
3. O persoana nu poate avea mai multe conturi. Noi verificam frecvent acest lucru, iar cei care au mai mult de 1 cont vor fi penalizati drastic.
4. Forumul NU trebuie confundat cu un CHAT. Mesaje care nu aduc nici un aport de informatie si sunt de genul "Marfa", "Esti tare", "Beton", etc. sunt interzise.
5. Este evident ca limbajul tau pe forum trebuie sa fie lipsit de injuraturi si de jigniri. De asemenea este strict interzisa folosirea de obscenitati in mesaje, in username, sau oriunde altundeva pe site. In caz contrar iti vom acorda 7 zile sa te linistesti (suspendarea contului).
6. Cei care jignesc alti membri ai comunitatii sau folosesc forumul pentru a-si descarca nervii vor fi suspendati timp de 7 zile.
7. Evalueaza mesajele tale inainte de a le face publice pe forum (fara greseli de limbaj).
8. Intrebari cu privire la regulament dar si sugestii se trimit direct la administratori prin mesaj privat.


Reguli cu privire la mesajele pe forum:
1. Inainte de a incepe o discutie noua, verifica daca nu exista deja o discutie pe acea tema.
2. Mesajele trebuie sa cuprinda cat mai multe informatii. Daca doresti un raspuns prompt asigura-te ca oferi cat mai multe informatii.
3. Nu te scuza tot la al 2-lea mesaj pentru ca iti spui parerea.Prahova CSS este o comunitate si nimeni nu te va pedepsi daca respecti regulile.
4. Nu se accepta link-uri, nume de persoane si firme, branduri, imagini si video in mesaje cu scopul de a face reclama.
5. Nu este permisa postarea aceluiasi mesaj in mai multe categorii.
6. Limbajul pe care il abordezi in scrierea mesajelor tale trebuie sa fie cat mai civilizat si coerent.
7. Nu sunt acceptate mesaje, semnaturi si avatare ce promoveaza alte forum-uri/site-uri 'concurente'.


Contul & Profilul tau:
1. Este indicat ca profilul tau sa fie completat in intregime.
2. O persoana poate avea un singur cont. Folosirea conturilor 'clona' se penalizeaza drastic.
3. Daca ti-ai pierdut parola, o poti recupera facand click pe linkul 'Ai uitat parola?' de sub formularul de autentificare sau contactand un administrator.
4. Avatarul si/sau semnatura nu trebuie sa faca publicitate sau sa sugereze acest lucru.
5. Trimiterea de mesaje private cu scopul de a face SPAM sau publicitate este strict interzisa si penalizata drastic.
6. Vanzarea, inchirierea sau orice alta metoda de transfer a contului tau altei persoane, nu iti este permisa. In acest caz, contul va fi inchis si toata lumea pierde.



NE REZERVAM DREPTUL DE A MODIFICA ACESTE REGULI ORICAND DORIM !!!

Sper sa respectati aceste reguli!

Multi Chat
Sus In jos
http://www.roprahovacss.tk
 
Regulament Forum
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PЯคĦΘVค Čś:Š ΘƒΐČΐคŁ ₣ΘЯŲM :: [RO]PrahovA Cs:S Forum :: »Regulament Forum«-
Mergi direct la: