PЯคĦΘVค Čś:Š ΘƒΐČΐคŁ ₣ΘЯŲM
Bine Ati Venit!!!
PЯคĦΘVค Čś:Š ΘƒΐČΐคŁ ₣ΘЯŲM
Bine Ati Venit!!!
PЯคĦΘVค Čś:Š ΘƒΐČΐคŁ ₣ΘЯŲM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PЯคĦΘVค Čś:Š ΘƒΐČΐคŁ ₣ΘЯŲM


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Radio Kiss FM
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ceas
GT Stats
Ultimele subiecte
» Ma prezint;))
Reguli pentru admini!!! Icon_minitimeLun Sept 10, 2012 1:33 pm Scris de bLiNd22

» Barbatul si femeia
Reguli pentru admini!!! Icon_minitimeMar Iul 19, 2011 3:02 pm Scris de Neon

» Sa mi sa scuata banu
Reguli pentru admini!!! Icon_minitimeMier Apr 27, 2011 10:08 am Scris de Multi Chat

» Prezinta-te!
Reguli pentru admini!!! Icon_minitimeLun Apr 25, 2011 1:55 pm Scris de Multi Chat

» Cabron -N-ai fost acolo sa ma sti
Reguli pentru admini!!! Icon_minitimeLun Apr 25, 2011 2:56 am Scris de Multi Chat

» Cum adaugam muzica?
Reguli pentru admini!!! Icon_minitimeLun Apr 25, 2011 2:54 am Scris de Multi Chat

» Cupa Romaniei Timisoreana 2011
Reguli pentru admini!!! Icon_minitimeLun Apr 25, 2011 2:50 am Scris de Multi Chat

» Clasament Liga 1 25.04.2011
Reguli pentru admini!!! Icon_minitimeLun Apr 25, 2011 2:44 am Scris de Multi Chat

» Sportul meu favorit
Reguli pentru admini!!! Icon_minitimeLun Apr 25, 2011 2:39 am Scris de Multi Chat

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Reguli pentru admini!!!

In jos 
AutorMesaj
Multi Chat
»Administrator«
»Administrator«
Multi Chat


Bara Warn : Reguli pentru admini!!! Warn117
Mesaje : 96
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 29
Localizare : Filipestii de Padure/Prahova

Reguli pentru admini!!! Empty
MesajSubiect: Reguli pentru admini!!!   Reguli pentru admini!!! Icon_minitimeMier Oct 20, 2010 12:40 pm

Acest regulament se impune tuturor adminilor si nerespectarea acestuia duce la pierderea functiei de admin!!!

Reguli :

1) Aveti obligatia de a respecta ceilalti admini si inainte de a lua o decizie cereti o parere si celorlalti in special celor de grad mai mare ! (vezi admin list si gradele tuturor adminilor).

2) Respectati playeri de pe server!Vor fi imediat sanctionati adminii ce jignesc,batjocores,plesnesc,teleporteaza(sau orice alta chestie ce deranjeaza jucatorii) playeri iar la a 2 abatere se retrage functia de admin indiferent de imprejurari.

3) Din punct de vedere al hartilor aveti urmatoarele obligatii:
- Nu schimbati hartile fara vote!
- Hartile se schimba doar dupa consultarea cu ceilalti admini
- Daca majoritatea jucatorilor de pe server va cer sa schimbati harta ar fi cazul sa o faceti!
- Puneti hartile in functie de numarul de jucatori de pe server.Pt 2 - 10 playeri merge $2000$,snow,dust_sky .... peste 10 playeri harti mai mari

4) Nu abuzati de functia de admin .Comenzile de care abuzati vor fi retrase(pt teleportari,slapuri,schimbari de echipa in momente importante ale jocului) iar abuzurile nesimtite sau repetate duc la excluderea din echipa adminilor sau scaderea in grad!

5) Aveti rabdare cu jucatorii pt greseli minore avertizati verbal si daca e nevoie trecem la mute/kick / ban! Deasemenea aveti obligatia de a retrage sanctiunea daca jucatorul isi cere scuze in timpul necesar!

6)Nu folositi comanda allltalk 1 pe hartile cu miza (gen harti cu bomba sau ostatici).

7) Nu aveti dreptul de a folosi comenzi de admin cu alt nume (altfel veti primi adminul pe nume si nu pe Steam ID).

8 ) In momentele in care serverul este plin verificati daca cei ce sunt spec o fac cu un rost ,daca nu folositi comanda kick (si numai in acest caz ... nu va apucati sa dati kick la spectatori cand sunt 6 oameni pe server)

9) Comportamentul vostru trebuie sa fie exemplar pe server,altfel jucatori vor face la fel si ...credeti-ma ca se lasa nasol!

10) Pentru geseli de genul rush,camp,urcat in turn(balcon),folosirea comenzilor,rtv,votemap,voteban cand sunt admini pe server sau pentru omorarea ostaticilor SE DA DOAR SLAY SAU KICK SI NIMIC ALTCEVA(exceptand cazul in care playerul exagereaza)

11)Pentru reclama(spam),flood sau spray obscen se da mute/kick+avertizare verbala si numai in cazul in care recidiveaza se da ban.

12)Pentru hack,cod exagerat se da ban permanent! In cazul in care nu sunteti 100% siguri ce este vorba de cod FACETI DEMO!!!!

13)Daca banati un player cu frecventa crescuta pe server din nou va trebui sa FACETI DEMO!!!!

14)Nu se da slay pentru neimplinirea obiectivelor deoarece timpul pe runda este scurt si neindeplinirea obiectivuli (daca nu pune bomba sau nu salveaza ostatici) va fi pedepsita automat de server cu slay!

15) Functia de admin este personala, imprumutul acestia se sanctioneaza drastic;

16) Adminii prezenti pe server vor comunica si se vor consulta in permanenta prin admin_chat

17) Adminii trebuie sa aiba o prezenta constanta pe forumul serverului(si asta o voi verifica sa fiti siguri)


Nu se accepta mai mult de 2 abateri!
Daca nu sunteti in stare sa respectati acest regulament va vand un pont LASATI-VA SAU NICI MACAR SA NU VA APUCATI!!!

Am pretentia sa am in echipa adminilor persoane profesioniste in adevaratul sens al cuvantului!
Sus In jos
http://www.roprahovacss.tk
 
Reguli pentru admini!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lista Admini!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PЯคĦΘVค Čś:Š ΘƒΐČΐคŁ ₣ΘЯŲM :: [RO]PrahovA Cs:S Server :: »Reguli pentru admini!«-
Mergi direct la: